Sprawdź możliwości zmywarek Electrolux

Zmywarki marki Electrolux to jedne z najchętniej wybieranych urządzeń do mycia naczyń w Polsce. Na ich popularność wpływa przystępna cena, duży wybór urządzeń oraz ich wysoka funkcjonalność. Każdy z nas ma więc szansę znalezienia w ofercie marki Electrolux urządzenie, które sprosta jego oczekiwaniom. Jakie funkcje posiadają zmywarki Electrolux i które z nich są aktualnie najbardziej warte zakupu?

Zmywarki Electrolux do zabudowy – duża pojemność i oszczędność

Zdecydowanie najczęściej wybieranym rodzajem zmywarek są urządzenia przeznaczone do zabudowy. Zmywarka staje się częścią zabudowy kuchennej, co pozwala na jej idealne wkomponowanie w ciąg szafek i niejako „ukrycie” urządzenia. Zmywarki do zabudowy występują w dwóch szerokościach: 60 cm i 45 cm. Większe z nich są idealnym wyborem do dużych kuchni, w których zmieści się urządzenie o takiej szerokości. Mniejsze zmywarki z kolei idealnie odnajdą się w kuchniach o ograniczonej przestrzeni.

ELECTROLUX ESL5322LO

Zmywarki Electrolux do zabudowy o szerokości 60 cm mieszą w sobie aż 13 kompletów naczyń, co pozwala na umycie za jednym razem sporej ilości przyborów kuchennych. Charakteryzują się niskim poborem prądu oraz dużą oszczędnością wody. Zmywarka ELECTROLUX ESL5322LO to energooszczędne urządzenie w klasie A+, które na jeden cykl mycia pobiera 11 litrów wody. Jeszcze mniejszym zużyciem wody może pochwalić się z kolei model ELECTROLUX ESL 5355 LO, który na raz zużywa zaledwie 9,9 litra wody. Zmywarki Electrolux do zabudowy to więc doskonały wybór dla większych rodzin, dla których szczególnie liczy się codzienna oszczędność wody i prądu.

W sprzedaży dostępne są także zmywarki Electrolux o szerokości 45 cm, spośród których warto zwrócić uwagę szczególnie na model ELECTROLUX ESL84510LO. Zmywarka ta na raz umyje 9 kompletów naczyń, pobiera 9,9 litra wody oraz posiada klasę energetyczną A+.

Zmywarki Electrolux wolnostojące – idealny sprzęt do każdej nowoczesnej kuchni

W ofercie marki Electrolux nie mogło także zabraknąć nowoczesnych zmywarek wolnostojących. Ich atutem jest mobilność oraz możliwość ustawienia w dowolnym miejscu w kuchni bez konieczności modyfikowania zabudowy kuchennej i rezygnowania z części szafek.

Zmywarki wolnostojące Electrolux wymagają wnęki o szerokości ok. 60 cm. Występują w różnych kolorach obudowy, dzięki czemu wygląd zmywarki można dostosować także do kolorystyki sprzętu AGD już obecnego w naszej kuchni.

Na szczególną uwagę spośród zmywarek wolnostojących zasługuje model ELECTROLUX ESF5533LOX. Jest to energooszczędna zmywarka posiadająca wysoką klasę energetyczną A++ oraz charakteryzująca się niskim poborem wody. W swoim wnętrzu mieści 13 kompletów naczyń. Występuje w nowoczesnym kolorze inox, dzięki czemu idealnie pasuje do kuchni urządzonych w nowoczesnym stylu.

Zmywarka ELECTROLUX

Osoby, które preferują natomiast sprzęt kuchenny w tradycyjnym białym kolorze mogą z kolei postawić na inną bardzo udaną zmywarkę ELECTROLUX ESF5512LOW, która także posiada wysoką klasę energetyczną A+ oraz niskie zużycie wody.

ELECTROLUX ESF5512LOW

Nowoczesne zmywarki Electrolux i ich funkcje

Zmywarki Electrolux to urządzenia posiadające sporo przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji. Na uwagę zasługuje szczególnie automatyczne otwieranie drzwi zmywarki na końcowym etapie suszenia, dzięki czemu naczynia zostają wysuszone jeszcze lepiej. Wszystkie zmywarki Electrolux automatycznie dostosowują także ilość wody oraz energii w zależności od stopnia zapełnienia ich wnętrza. Dzięki temu nie trzeba już czekać z uruchomieniem zmywarki do momentu, kiedy będzie ona pełna, by skutecznie zaoszczędzić wodę i prąd.

Praktyczną funkcją zmywarek Electrolux jest także samoczynne wyłączanie się urządzenia po 10 minutach od momentu zakończenia mycia. Nie musimy więc już pamiętać o ręcznym wyłączaniu urządzenia. Zmywarki Electrolux możemy także programować oraz dostosowywać godzinę ich startu do naszych potrzeb.

Ostatni komentarz
  • Miałam swego czasu zmywarkę Samsung i byłam bardzo zawiedziona jakością na szklankach były smugi. Próbowałam różnym kombinacji z solą czy kapsułkami, ale efekt był taki sam. W końcu oddałam na gwarancji bowiem nie spełniła mojego oczekiwania jeśli mam myć po zmywarce naczynia. Dzięki temu może nie zyskałam czasu bo myję ręcznie, ale zyskałam dodatkowe półki w kuchni, które zapełniam smakołykami i drobnymi AGD 😀

Napisz komentarz

Facebook