Pralka automatyczna z suszarką czy bez?

Pralka to urządzenie niezbędne w każdym domu. Dzięki niej bez wysiłku pierzemy bowiem nasze ubrania. Po upraniu wystarczy je natomiast jedynie rozwiesić i wysuszyć. No właśnie, wysuszyć! Wybierając pralko-suszarkę nie musimy już czekać aż nasze ubrania wyschną oraz tracić czasu na ich rozwieszanie. Co więcej, niektóre nowoczesne pralko-suszarki pozwalają także uniknąć konieczności prasowania ubrań.

Co więc jest lepszym wyborem, pralka czy pralko-suszarka?

Pralko-suszarka – dla kogo?

Pralko-suszarka to doskonała alternatywa do tradycyjnej pralki automatycznej. Pozwala bowiem nie tylko dokładnie uprać i odświeżyć nasze ubrania, ale także je wysuszyć. Wszystko po to, aby do minimum ograniczyć czas, który poświęcamy na pranie oraz cieszyć się zawsze czystymi i suchymi ubraniami.

Pralko-suszarki to urządzenia, które docenią zwłaszcza osoby ceniące sobie wygodę i funkcjonalność. Urządzenie to zadba bowiem o oszczędność naszego czasu oraz zmniejszy wysiłek wkładany w robienie prania.

Pralko-suszarka idealna dla rodzin z dziećmi

Pralko-suszarka to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Dzięki niej nie musimy już bowiem mieć wielu zapasowych ubrań na zmianę dla dzieci. Brudne ubranka wystarczy bowiem wrzucić do pralki, wyprać i wysuszyć, by praktycznie od razu nadawały się do ponownego założenia. To wygodna i oszczędność naszego czasu oraz pieniędzy!

HOTPOINT ARISTON AQD1070D 49 EU/B

Znakomitym przykładem pralki zaprojektowanej specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi jest pralko-suszarka HOTPOINT ARISTON AQD1070D 49 EU/B. Model ten posiada bowiem specjalną funkcję Baby Cycle, która jest przeznaczona do prania i suszenia dziecięcych ubranek. Dzięki niej ubrania najmłodszych zostaną dokładnie wypłukane z detergentu oraz starannie wysuszone. Idealnie nadaje się więc dla małych dzieci oraz dla osób z wrażliwą skórą.

Samsung pralko - suszarka

Dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi będzie także pralko-suszarka SAMSUNG WD80 M4A43 JW, która posiada funkcję Eco Bubble, czyli aktywnej piany.

Pralko-suszarka praktycznym rozwiązaniem do małych mieszkań

Pralko-suszarka to także idealne rozwiązanie dla osób, które mają niewielkie mieszkanie i brakuje w nim miejsca na rozwieszenie prania. Dzięki funkcji suszenia upranych ubrań nie musimy bowiem ich już rozwieszać i czekać aż wyschną, tylko od razu uprasować i odłożyć na miejsce do szafy. Dzięki niej estetyka naszej łazienki nie zostanie zaburzona nieestetycznymi sznurkami na pranie oraz nie będziemy musieli ustawiać na środku salonu suszarki na pranie.

Pralko-suszarka LG F2J6HM8S

Pralko-suszarka, wbrew pozorom, nie jest urządzeniem przeznaczonym tylko do dużych łazienek. Nowoczesne urządzenia tego typu, np. pralko-suszarka LG F2J6HM8S, posiadają bowiem standardowe rozmiary dobrze znane wszystkim użytkownikom standardowych pralek automatycznych. Jeśli więc w łazience posiadamy już zwykłą pralkę o podstawowej głębokości i szerokości, bez problemu możemy ją zastąpić pralko-suszarką.

Kiedy lepiej wybrać pralkę automatyczną bez funkcji suszenia?

Zakup tradycyjnej pralki automatycznej jest z kolei polecany osobom, w których łazience nie zmieści się pralko-suszarka. Także ci z nas, którzy dysponują dużym balkonem lub ogrodem i lubią suszyć swoje pranie na świeżym powietrzu powinni zainteresować się raczej zakupem pralki automatycznej bez funkcji suszenia. Pralko-suszarki to bowiem urządzenia bardzo praktyczne, ale także droższe w zakupie, jeśli więc wolimy suszyć ubrania w tradycyjny sposób, zainwestujmy raczej w tradycyjną pralkę automatyczną.

Ostatni komentarz
  • Przez blisko 6 lat miałam pralko suszarkę marki hotpoint i byłam z niej bardzo zadowolona tym bardziej, że chodziła praktycznie dzień w dzień przy małym dziecku to wręcz zbawienna opcja 2w1. I złego słowa o marce nie powiem mimo, że służyła tylko , a może aż 6 lat przy takim obciążeniu. I kupiłam model wyżej również tej samej firmy i jestem równie zadowolona 🙂

Napisz komentarz

Facebook